אודות

/אודות
אודות 2019-07-07T13:58:31+00:00

לירז בן שיטרית כ"ץ

עו"ד לירז בן שטרית – כ"ץ הינה עורכת דין ותיקה  בעלת ניסיון רב בתחום דיני המשפחה, גירושין, צוואות וירושות אשר סיימה את לימודיה באוניברסיטת Essex באנגליה באמצע שנות ה-90 ועוסקת בפועל בעריכת דין מאז שנת 1998.

את משרד עורכי הדין שנושא את שמה ייסדה עו"ד בן שטרית – כ"ץ תוך התמקדות בתחומי המשפחה והגירושין, גישור, אפוטרופסות, ירושות וצוואות.
כיום משמשת עו"ד בן שטרית –כ"ץ כמגשרת ובוררת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין.

בשנה זו, 2017, המשרד דורג בכבוד רב על פי  Duns100 (דן אנד ברדסטריט) כאחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה בארץ.
DUN'S 100 מציג את השחקנים הבולטים בזירות המשפט השונות, הדירוג נערך על-סמך חומרים שמתקבלים מן המשרדים לרבות רשימת הלקוחות, עורכי-הדין העוסקים בכל תחום, ותק השותפים המובילים, מידע על פסקי-דין תקדימיים, פגישות עם בכירים במשרדים, ראיונות עם לקוחות בולטים ועוד…

הדירוג מספק את התשובה לשאלה – למי כדאי לפנות כשנקלעים לזירה המשפטית.

חייג/י עכשיו לשיחה אישית עם עו"ד לירז בן שטרית כ"ץ: 09-8655028

המשרד עוסק במשך שנים ארוכות בייצוג וליווי משפטי של גברים ונשים המצויים בהליכי גירושין.
במסגרת השירותים המשפטיים שמעניק המשרד ניתן ליווי צמוד בנושאים כמו הסדרי ראייה, משמורת ילדים, הסכמי גירושין, הסכמי ממון, דמי מזונות, פירוק שיתוף ואיזון משאבים, חלוקת רכוש, אפוסתרופטות, חטיפת ילדים, צוואות וירושות.
זאת מתוך ההתמקדות והידע הרב שנצבר על ידי עורכת הדין לירז בן שטרית-כ"ץ  במשרד בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי.
בכל פעילותה בייצוג לקוחותיה, שמה עו"ד בן שטרית – כ"ץ דגש על שירות אישי ובלתי מתפשר עבור הלקוח לצד ליווי צמוד, רגיש וקשוב לכל אורכם של ההליכים המשפטיים.
הליווי נעשה מתוך אמונה מלאה שניתן לנהל תיק גירושין בצורה מקצועית רגישה ומכובדת ולהגיע להסכמות הוגנות ונכונות לשני הצדדים.
ואולם, אנחנו יודעים, לא תמיד ניתן לסיים את הסכסוך בדרכי נועם, שהרי הרצון לסיום בכבוד צריך להיות משותף לשני הצדדים, ועל כן אם הצד השני מושך לכיוון של "מלחמה" אנו יודעים להתנהל בזירה זו ולהשיג עבור הלקוח תוצאות נכונות וטובות גם בבית המשפט.
תהליך העבודה מתחיל תמיד באבחון של הנסיבות הייחודיות של כל לקוח והבנה מירבית של הסיטואציה אליה נקלע.
לאור העבודה כי תיקים מסוג זה מתאפיינים בדינאמיות ובהתפתחיות הלקוח שותף  מתקיים שיח ער עם הלקוח, אבחון הנסיבות הייחודיות של כל לקוח והבנה מירבית של הסיטואציה אליה נקלע.
לאחר מכן, מתקיים גיבוש של אסטרטגייה ברורה שמסייעת ללקוח להתנהל בתבונה ובשיקול דעת במהלך התהליך עד לסיום ניהול ההליכים.
המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עו"ס , פסיכולוגיים, רו"ח ואקטוארים המסייעים בתהליך ובגיבוש הפיתרון הנכון עבור הלקוח.
במהלך השנים ייצגה עו"ד בן שטרית-כ"ץ לקוחות רבים  בתביעות בתחום המעמד האישי בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, בבתי משפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים, בתי משפט מחוזי ועליון.
מתוך ההבנה שעולם דיני המשפחה משתנה באופן תדיר והתנאים המשפחתיים משתנים אף הם, ממשיכה עו"ד ללמוד, לחקור ולצבור עוד ידע וניסיון בתחום זה, תוך התעדכנות קבועה באמצעות קורסים, השתלמויות וכנסים מקצועיים.
לצד הפעילות המשפטית הרגילה של משרדה, ניתן דגש על פעילות למען הקהילה. מתוך כך מעניקה עו"ד בן שטרית-כ"ץ ייעוץ בהתנדבות בתחום דיני המשפחה ומעבירה הרצאות בתחומים אלו למוסדות, ארגונים ובלשכת עורכי הדין.

עו"ד לירז בן שטרית-כץ משמשת  כיו"ר ועדת בתי דין רבניים במחוז מרכז וסגן יו"ר ועדת בית המשפט לעינייני משפחה במחוז מרכז.

השאירו פרטים לקבלת מידע:

שם מלא:

דוא"ל:

טלפון: